10 PM | 06 Dec

Fantastični Aleksa i Tea na CECJM

06.12.2018.

Posle svih titula koje je bilo moguće osvojiti u ekipnoj konkurenciji, plivači našeg kluba, Tea Ćulibrk i Aleksa Kisić učestvovali su na TAKMIČENJU ZEMALJA CENTRALNE EVROPE u Novom Sadu zajedno sa ostalim reprezentativcima Srbije. Aleksa je u najbržoj plivačkoj disciplini, 50 slobodno ostvario najbolje vreme – 23.75 i osvojio zlatnu medalju! U disciplini 100 metara slobodnim stilom, Aleksa se takođe popeo na postolje, ovoga puta osvojivši bronzanu medalju. Naša Tea Ćulibrk – Žirko je u disciplinama 400, 800 slobodno i u štafeti 4×200 slobodnim stilom dala značajan doprinos odličnom uspehu srpske reprezentacije. U ekipnom plasmanu, odmah iza nemilosrdnih madjara našli su se plivači Srbije, ostavivši iza sebe rumune, slovence, makedonce i plivače BiH.

Čestitamo Tei i Aleksi, kao i njihovim trenerima, Bojanu i Nikoli!